Aikataulut

Mäntsälän rautatieasema – Keuda Saaren kartano 

Ajetaan Keudan koulupäivinä maanantaisin

12.08.2019 alkaen

Pysäkki Aika
Mäntsälän linja-autoasema 08:25
Mäntsälän rautatieasema 08:30
Riihenmäen koulun pys. 08:31
Kotkakorpi th. 08:34
P-Shell pys. 08:35
Kaukalampi Teboil pys. 08:40
Saaren kartanon pys. 08:43

Mäntsälän rautatieasema – Keuda Saaren kartano

Ajetaan Keudan koulupäivinä tiistaista perjantaihin

08.08.2019 alkaen

Pysäkki Aika
Mäntsälän paloaseman pys. 07:00
Mäntsälän linja-autoasema 07:05
Mäntsälän rautatieasema 07:14
Riihenmäen koulun pys. 07:16
P-Shell pys. 07:20
Kaukalampi Teboil pys. 07:25
Saaren kartanon pys. 07:30

Normaalihintainen kertalippu (Mäntsälä – Saari) 4,70€

Normaalihintaisen kertalipun lisäksi käyvät kaikki matkahuollon lipputuotteet, joita ovat esimerkiksi

  • 22- ja 44 matkan vuosilippu (sis. 15-25% alennuksen yksittäisten kertalippujen hinnoista)
  • 44 matkan Kelan opiskelijavuosilippu
  • Kelan opiskelijaseutulippu

Henna – Saari – Mäntsälän linja-autoasema

Ajetaan Mäntsälän koulupäivinä ja Saaren kartanon työpäivinä

08.08.2019 alkaen, maanantai – perjantai

Pysäkki Aika
Henna rautatieasema 07:43
Levanto Orimattila th pys. 07:50
Levanto Hautjärvi th pys. 07:53
Levanto Kotipiiri pys. 07:55
Saari 08:00
Kaukalampi Teboil pys. 08:03
Kaukalampi Lukko th pys. 08:05
Riihenmäen koulun pys. 08:15
Lukion pys. 08:17
Mäntsälän linja-autoasema 08:20

Normaalihintainen kertalippu (Henna – Saari) 3,90€

Normaalihintaisen kertalipun lisäksi käyvät kaikki matkahuollon lipputuotteet, joita ovat esimerkiksi

  • 22- ja 44 matkan vuosilippu (sis. 15-25% alennuksen normaalihintaisesta kertalipusta)
  • 44 matkan Kelan opiskelijavuosilippu
  • Kelan opiskelijaseutulippu