Aikataulut

Mäntsälän rautatieasema – Keuda Saaren kartano

Ajetaan Keudan koulupäivinä tiistaista perjantaihin

08.08.2019 alkaen

Pysäkki Aika
Mäntsälän paloaseman pys.07:00
Mäntsälän linja-autoasema07:05
Mäntsälän rautatieasema07:14
Riihenmäen koulun pys.07:16
P-Shell pys.07:20
Kaukalampi Teboil pys.07:25
Saaren kartanon pys.07:30

Normaalihintainen kertalippu (Mäntsälä – Saari) 4,70€

Normaalihintaisen kertalipun lisäksi käyvät kaikki matkahuollon lipputuotteet, joita ovat esimerkiksi

  • 22- ja 44 matkan vuosilippu (sis. 15-25% alennuksen yksittäisten kertalippujen hinnoista)
  • 44 matkan Kelan opiskelijavuosilippu
  • Kelan opiskelijaseutulippu

Henna – Saari – Mäntsälän linja-autoasema

Ajetaan Mäntsälän koulupäivinä ja Saaren kartanon työpäivinä

08.08.2019 alkaen, maanantai – perjantai

PysäkkiAika
Henna rautatieasema07:43
Levanto Orimattila th pys.07:50
Levanto Hautjärvi th pys.07:53
Levanto Kotipiiri pys. 07:55
Saari08:00
Kaukalampi Teboil pys. 08:03
Kaukalampi Lukko th pys. 08:05
Riihenmäen koulun pys. 08:15
Lukion pys.08:17
Mäntsälän linja-autoasema08:20

Normaalihintainen kertalippu (Henna – Saari) 3,90€

Normaalihintaisen kertalipun lisäksi käyvät kaikki matkahuollon lipputuotteet, joita ovat esimerkiksi

  • 22- ja 44 matkan vuosilippu (sis. 15-25% alennuksen normaalihintaisesta kertalipusta)
  • 44 matkan Kelan opiskelijavuosilippu
  • Kelan opiskelijaseutulippu